Poradna: Chtěla bych se zeptat na postup pokud byl zesnulý "bezdomovec",

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na postup pokud byl zesnulý "bezdomovec", zemřel v Podbořanech 533 (trvalé bydliště měl na Praze 3) a v jeho úmrtním listě je uvedena poznámka: Vypravuje Městský úřad v Podbořanech. Vím, že se mělo jednat o sociální pohřeb, ale nevím co se stane nebo kam se umístí případné zpopelněné ostatky. Ještě jsem se chtěla zeptat zda je možno zjistit příčinu smrti u takové osoby a kde. Zemřel 5.11.2004. Děkuji moc za ochotu. S pozdravem.

Praha , Praha 1 , 11.06.2008
Odpověď

Protože pohřeb objednal Městský úřad v Podbořanech, je také na něm rozhodnutí jak bude naloženo s urnou obsahující zpopelněné ostatky zemřelého. Obraťte se prosím na sociální odbor tohoto Městského úřadu a oni Vám jistě informaci poskytnou. Příčinu smrti zná zdravotnické zařízení nebo lékař, který prováděl ohledání mrtvého nebo jeho pitvu. Pokud nejste přímá příbuzná tak se domnívám, že Vám ji asi neřeknou. Je to předmětem chráněných osobních údajů.

Julius Mlčoch , 13.06.2008Inzerce z regionu

Mrzenova jitka
Region: 18400
nabídka, 2.12.2023, 8:48
Kamenictví v pohřebnictví

Dobrý den, uvažujete o půjčce na zaplacení...


Firmy z tohoto regionu:

Granit.cz

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Praha 3


Pohřební a kremační ústav ELPIS

Sekce: Pohřební služba, Město: Praha 8 - Bulovka


Obřadní síň, krematorium Motol

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 5


Kaple sv. Václava, Vinohradské hřbitovy

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 3


Obřadní síň krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10 - Vinohrady


Velká obřadní síň krematoria Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Malá obřadní síň (Baxova), krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Smuteční služby Horní Počernice

Sekce: Pohřební služba, Město: Praha 9 - Horní Počernice
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference