Poradna: Chtěla bych se zeptat zemřel nám tatínek v nemocnici,byla

Sekce: Ostatní

Otázka:

dobrý den,chtěla bych se zeptat zemřel nám tatínek v nemocnici,byla nařízena pitva,že není jasné úmrtí.na pohřbu chtěla maminka otce identifikaci.z té jsem byla opravdu v šoku ikdyž jsem počítala se vším.je snad normální,že zemřelému nechají otevřené oči?ani košile z kravatou nebyla řádně oblečena

plzen , Plzeň-jih , 25.05.2009
Odpověď

Otevřené oči pokud je zdravotnické zařízení řádně neošetří ihned po úmrtí, mohou být později problémem. Přesto si myslím, že pohřební služba mohla zemřelého k vystavení připravit lépe. Viz Vaše poznámka o košili a kravatě. přepravou zemřelého dojde vždy k posunutí oblečení, proto je potřeba před vystavením zemřelého vše dát znovu do pořádku.

Julius Mlčoch , 06.06.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference