Poradna: Chtela bych Vas poprosit o radu,zemrel nam tatinek

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobry den,chtela bych Vas poprosit o radu,zemrel nam tatinek ve svem byte v Praze,ja i sestra bydlime od Prahy daleko,po vyzvednuti klicu od tatinkovo bytu od soudu,jsme do bytu sly zaopatrit uklid a vystehovani a nemely jsme povahu vejit do bytu,jelikoz tatinek vy krvacela pohrebni sluzbe vse nechala v takovem nehoraznem stavu,prosim Vas jestli by jste mi mohl odpovedet zda toto muzou...myslim tim pokud by to nemeli uklidit.dekuji Ilona

LUBENEC , 26.05.2009
Odpověď

Nevím, zda jsem správně pochopil situaci, ale Váš tatínek pravděpodobně zemřel doma a byl nalezen až později po smrti. Pravděpodobně u toho byla také policie a ta byt zapečetila. Pohřební služba v tomto okamžiku je přivolána jen k provedení převozu zemřelého na pitvu a není oprávněna cokoliv v bytě uklízet nebo se tam pohybovat. Takže se na pracovníky pohřební služby nezlobte oni za to nemohou. Kdyby se totiž při pitvě zjistilo cizí zavinění, mohlo by úklidem dojít k porušení případných stop.

Julius Mlčoch , 06.06.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference