Poradna: Chtela bych vedet,jak je to s pohrbivanim muslimu na

Sekce: Ostatní

Otázka:

Chtela bych vedet,jak je to s pohrbivanim muslimu na uzemi CR.Zajimali jsme se o koupi hrobu,bylo nam panem fararem sdeleno,ze muslimove nejsou na katolickem hrbitove vitani.....Nikde to neni uvedeno,ze by dany hrbitob byl majetkem cirkve.Dekuji S.

Viden , 02.11.2008
Odpověď

Pohřbívání muslimů v ČR organizují sami muslimové na neveřejných pohřebištích. Jedno takové pohřebiště je v Třebíči. Více informací asi získáte na Islámské nadaci v Praze nebo v Brně. Webové stránky www.praha.muslim.cz, nebo www.brno.muslim.cz. Ke konkrétnímu hřbitovu, na který se ptáte, Vám nedokážu odpovědět, protože nevím o který se jedná.

Julius Mlčoch , 15.11.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference