Poradna: co vše zajisti v Německu

Sekce: Ostatní

Otázka:

dobry den chtela bych se optat co vše zajisti v Německu policie nebo pohřebni sluza k mrtvemu.Zemrel mi tam muž a občansky prukaz a ostatní doklady policie nevzala a jsou stale u zamestnavatele.Druha jeho maminka nechala přivest na sve naklady je mozne ze by si policie nevzala jeho občansky prukaz nic jineho totiž u sebe neměl.Děkuji za odpoved

Č.Lípa , 10.02.2012
Odpověď

Při úmrtí je to stejné jako u nás. Vždy se musí ověřit totožnost zemřelého a vystavit patřičné doklady. Pokud to bylo normální úmrtí, tak u toho nemusela asistovat Policie. Nutně doklady však potřebuje lékař provádějící stanovení smrti a pohřební služba na vystavení dokladů. Na to abych Vám odpověděl na vše, nemám dostatek informací o případu.

Julius Mlčoch , 16.02.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference