Poradna: den spopelnění, čas!

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, chtěla by jsem vědět zda pohřební služba má zdělit den zpopelnění a jak dlouhá doba je nezbytně nutná než se popel uloží na vsypovou loučku? V Mostě mě řekli, že tak 3-4 neděle od spopelnění.Můžu si určit den a čas vsypu? Děkuji Milena Štěpánková

Most , Most , 25.05.2013
Odpověď

To je složitější. Většinou malé pohřební služby, které zemřelého po obřadu převáží do krematoria, neprovedou tento převoz bezprostředně po obřadu. Krematorium jim dá termín kremace, když zemřelého přivezou ke zpopelnění. Termín pro uložení zpopelněných ostatků si musíte domluvit s provozovatelem pohřebiště. Pokud to bude možné, jistě bude akceptovat Vámi navržený termín.

Julius Mlčoch , 26.05.2013

Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference