Poradna: Dobrý večer.Moc Vás prosím o odpověď na mojí otázku,je

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý večer.Moc Vás prosím o odpověď na mojí otázku,je pro mě strašně moc důležitá.Minulý rok 12.7.mi zemřel tatínek,celý rok měla tatínka v urně doma jeho sestra.Byli jsme domluveni o uložení na místním hřbitově,ale teta se toho nějak pustila a tatínka bez mého vědomí prý údajně co mi řekla vysypala někde na paloučku.Je pro mě strašně důležité,kde na paloučku ho vysypala.Proto se Vás ptám,zdali byste mi mohli odpověďět jestli v Chomutově na růžovém paloučku nebo v Jirkově či Mostě.V urně s taťkou byla i babička.Tatínek se jmenoval Miroslav Nedvěd narozen 1951 a zemřel 2008 a babička se jmenovala Adolfa Nedvědová.Mockrát děkuji za odpověď.S pozdravem Veronika T.

Chomutov , Chomutov , 06.07.2009
Odpověď

Na tento dotaz neumím odpovědět. Přesnou odpověď Vám může dát jen Vaše teta, která rozptyl nebo vysypání ostatků provedla.

Julius Mlčoch , 15.07.2009

Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference