Poradna: Dovoluji si požádat o sdělení čísla zákona o pohřebních

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dovoluji si požádat o sdělení čísla zákona o pohřebních službách a souvisejících předpisů.Za kladné vyřízení žádosti předem moc a moc děkuji. S přátelským pozdravem Ivo Kuthan

, 07.08.2011
Odpověď

Zákon o pohřebnictví má č. 256/2001 Sb. ve znění pozdějších novel. Další předpis vztahující se k pohřebnictví je Vyhláška Ministerstva zdravotnictví ČR č. 19/1988 Sb. Pro mezinárodní převozy je platné Mezinárodní ujednání o přepravě mrtvol vyhlášené pod č. 44/1938 Sb. dále jsou to ovšem předpisy a zákony týkající se zdravotního pojištění a hygienické zákony a předpisy.

Julius Mlčoch , 07.08.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference