Poradna: Existuje plán nebo mapka hřbitova, abych tam netáp

Sekce: Ostatní

Otázka:

Existuje plán nebo mapka hřbitova, abych tam netápal?

, 12.11.2007
Odpověď

Nezlobte se na mne, ale já nevím který hřbitov máte na mysli. Samozřejmě jsou provozovatelé pohřebišť, kteří mají přesné plány pohřebiště a mají je také k dispozici u vchodu na pohřebiště. Pořízení takovéhoto plánu však není levná záležitost a proto na menších pohřebištích takovýto plánek nenajdete. Chcete-li však najít hrob o kterém vůbec nevíte kde jej hledat, obraťte se na provozovatele pohřebiště, ten Vám jistě dokáže popsat, kde hrob leží a jak se k němu dostat.

Julius Mlčoch , 14.11.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference