Poradna: Jake jsou podminky a cena ulozeni urny do na vlastni

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobry den.Jake jsou podminky a cena ulozeni urny do na vlastni pozemek (zahradka vlastniho domu)dekuji

Chrudim , Chrudim , 09.06.2008
Odpověď

Pokud jde o uložení urny se zpopelněnými ostatky na vlastním pozemku, tak zákon nestanovuje žádné podmínky. Uložení musí být provedeno důstojně a tak aby se nedotýkalo mravního cítěni pozůstalých a veřejnosti. Důležité je, že uložení bude provedeno na pozemku ve vlastnictví pozůstalého a nebo s výslovným písemným souhlasem vlastníka pozemku. Pokud budete ukládat urnu Vy sama tak Vám nevzniknou žádné finanční náklady. Pokud budete požadovet vybudování sklipku na uložení nebo pomníčku, záleží na cenách dodavatele.

Julius Mlčoch , 12.06.2008

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference