Poradna: !Je mi teprve 16.let,ale jsem pevne rozhodnuta ze bych

Sekce: Ostatní

Otázka:

dobry den!Je mi teprve 16.let,ale jsem pevne rozhodnuta ze bych chtela v budoucnu pracovat u pohrebni sluzby,tak se chci zeptat co proto misto musim splnovat. dekuji moc a prosim odpovezte Nikola

Zlín , Zlín , 26.04.2009
Odpověď

Je zajímavé, že již v tomto věku jste tak jednoznačně přesvědčena o svém budoucím povolání. Práce se zemřelým je velmi fyzicky náročná. Pro ženu je vhodnější práce obstaravatelky pohřbu. Tato práce je zase velmi náročná na zvládání stresu při jednání s pozůstalými. K této profesi je dobré mít znalosti z psychologie a práce s pozůstalými. Tyto znalosti můžete čerpat z odborné literatury a pochopitelně z praxe. Pokud máte na mysli komplexní činnost pohřební služby, tak to je koncesovaná živnost a požadavky stanovuje živnostenský zákon a zákon o pohřebnictví.

Julius Mlčoch , 08.05.2009

Firmy z tohoto regionu:

Kostel Vsetín - Dolní Jasenka

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň - kremace Zlín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Malenice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Slušovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Jižní Svahy

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Všemina

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Tečovice

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Újezdec u Luhačovic

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Vizovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Želechovice

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference