Poradna: Jsem zaměstnancem pohřební služby, nevim jak se chovat

Sekce: Ostatní

Otázka:

Jsem zaměstnancem pohřební služby, nevim jak se chovat na silnici různých tříd s pohřebním průvodem. kdo má přednost, koho nesmíme omezit, zak zabezpečit bezpečnost účastníků a pod.

Olomoucko , 10.07.2009
Odpověď

Na pohřební průvod se vztahují ustanovení zákona č. 361/2000 Sb. v platném znění a to §56. Doporučoval bych Vám jako pracovníkovi pohřební služby, při pořádání pohřebního průvodu se spojit s místním oddělením Policie ČR a požádat je o stanovení dopravních opatření pro konání průvodu. Pokud by totiž došlo k dopravní nehodě jste jako organizátor zodpovědnou osobou s případnými dopady na Vás.

Julius Mlčoch , 15.07.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference