Poradna: Kde se uchovávají ohledací listy? Konkrétně rok 1952.Děda

Sekce: Ostatní

Otázka:

Kde se uchovávají ohledací listy? Konkrétně rok 1952.Děda je pohřben na bubenečském hřbitově a na správě hřbitova mi neuměli odpovědět.Děkuji za odpověď

, 16.06.2009
Odpověď

List o prohlídce mrtvého dle ustanovení zákona 256/2001 je uložen tam, kde byl zesnulý pohřben. To znamená při kremaci v krematoriu, při pohřbu do hrobu u provozovatele pohřebiště. Protože se však jedná o rok 1952 tak si nejsem jistý, zda opravdu je mají archivovány. Po roce 1990 totiž proběhla reorganizace podniku a správ hřbitovů a mohlo dojít k jejich likvidaci.

Julius Mlčoch , 18.06.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference