Poradna: Lze v Praze objednat pohřeb po 15. hodine? Jestlize

Sekce: Ostatní

Otázka:

Lze v Praze objednat pohřeb po 15. hodine? Jestlize ano, do kolikate hodiny? TT

, 11.06.2008
Odpověď

Pohřby po 15,00 hodině se v Praze provádějí. Záleží na tom, jaký pohřeb máte na mysli. Možná bude trochu problém s pohřbem do hrobu nebo hrobky na některém hřbitově, ale obrátite li se na pohřební službu, jiste Vám vše vysvětlí a jistě se bude snažit Vašemu přání maximálně vyhovět. Je pravdou, že mohou vzniknout vícenáklady spojené s nutností zajistit potřebné pracovníky. To Vám, ale určitě řekne některá pohřební služba poskytující pohřební služby v Praze.

Julius Mlčoch , 12.06.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference