Poradna: Mám dotaz,kde je možné zjistit,den žehu našich nejbližších,existuje

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den,mám dotaz,kde je možné zjistit,den žehu našich nejbližších,existuje nějaká stránka, kde se uvádí denně žehy v krematoriích a pokud ano,ráda bych věděla žehy tohoto týdne v krematoriu Olomouc,neboť nám bylo řečeno,že se to dozvíme až při vyzvednutí urny s popelem,děkuji,Dvořáková

, 24.07.2011
Odpověď

Bohužel žádné oficiální místo, kde by se zveřejňovali obřady nebo žehy v krematoriích v ČR není. Jednak by to musel odsouhlasit objednatel pohřbení, a než by se to dostalo na nějaký centrální server, tak by bylo po pohřbu. Tuto informaci můžete získat jen od pozůstalých. Z Vašeho dotazu, jestli jsem to dobře pochopil, tak Vás zajímá přesný čas kdy probíhá kremace. Pravděpodobně chcete v tuto dobu společně s ostatními pozůstalými držet vzpomínku na zesnulého. To lze zajistit jen objednanou kremací na přesně stanovenou hodinu. Nevím ovšem, zda to olomoucké krematorium provádí.

Julius Mlčoch , 24.07.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference