Poradna: Mam k Vam takovy dotaz, jestli nejaka z pohrebnich

Sekce: Ostatní

Otázka:

Mam k Vam takovy dotaz, jestli nejaka z pohrebnich sluzeb v CR neprijima pracovniky. Ja jsem rocnik 1971 apracovala jsem v pohrebni sluzbe Tranquillitas jako obradnik ve vinohradske kapli v Praze kdyz zacinala, ale pak koncem 90.let jsem se prestehovala do Finska. Nyni ziji v meste Kuusamo, na severu 1000km od Helsinek. V pohrebnictvi jsem pracovala i ve Finsku, kdyz jsem zila v Kuopiu v krematorii jako obradnik. Pak jsme se prestehovali na sever zeme, kde praci nemam, a vazne uvazuji o navratu do rodne zeme CR. /jsem z Prahy, i kdyz mam finske jmeno cele, otec byl Fin, matka Ceska/- zase bych chtela pracovat v pohrebnictvi, proto se Vas chci zeptat.

, 24.01.2009
Odpověď

Skutečnost kolik je v ČR volných pracovních míst v pohřebnictví bohužel neznám. Jistě se ale s Vaší praxí pro Vás někde místo najde. Záleží však na tom, kde budete v ČR žít a podle toho zkusit kontaktovat místní pohřební služby.

Julius Mlčoch , 15.02.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference