Poradna: Máme v pronájmu pomník na urny,ten se na straně kamene

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, Máme v pronájmu pomník na urny,ten se na straně kamene s nápisem částečně naklonil do zadu,propadl se částečně do země(asi 10cm)chceme provést opravu. Můj dotaz se vztahuje na to zda mohu tuto opravu udělat já své pomocí či najmutím mou zvolenou firmou,zda o tom to úkonu musim informovat po případě žádat o svolení správu hřbitovů. Jak v této věci postupovat.

, 08.05.2009
Odpověď

Opravu pomníku určitě oznamte správě hřbitova. Opravu bude lépe svěřit odborné kamenické firmě. Jenom nerozumím pronájmu pomníku. Pokud by pomník, tedy hrobové zařízení bylo ve vlastnictví třetí osoby, pak musíte mít také souhlas majitele pomníku.

Julius Mlčoch , 17.05.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference