Poradna: moje maminka, která byla pravidelným plátcem příspěvků

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, moje maminka, která byla pravidelným plátcem příspěvků Společnosti přátel žehu, minulý týden zemřela. Kdysi mi říkala, že má již de facto kremaci zaplacenou. Mám na Vás proto dotaz, zda tato organizace pozůstalým přispívá na úhradu pohřbu, event. jaké doklady je nutno předložit, zda útržek složenky či je nutné sdělit rodné číslo maminky pro vyhledání v evidenci. Děkuji Vám.

, 18.01.2009
Odpověď

Společnost přátel žehu platí vypravení pohřbu žehem, ale jen v případě, že tento pohřeb sami zařizují. Jinak poskytují pouze příspěvek na pohřeb žehem. Spojte se prosím se sekretariátem Společnosti na adrese: Revoluční 24 / 1546, v Praze 1 (PSČ 110 00). Telefonické a faxové spojení je 222 315 868. Tam dostanete přesnou instrukci jak postupovat.

Julius Mlčoch , 24.01.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference