Poradna: Muj byvalý manžel s kterým mám 6 letou dceru,zemřel

Sekce: Ostatní

Otázka:

Muj byvalý manžel s kterým mám 6 letou dceru,zemřel v olomouci na hlavním nádraží ,prý skočil pod vlak,dozvěděla jsem se to až 2 měsíce po jeho smrti,jeho rodina o nej nemá moc zájem a já jsem se chtela zeptat,byl pohřben na na náklady státu ,nebo co s tím tělem vlastně je ,jmenoval se Patrik Burda nar.18.8 1971 rč.7108181047,zamřel 29.8.2008 .Moc mi na tom záleží.Děkuji za odpověd

Prostějov , Prostějov , 20.11.2008
Odpověď

Protože nikdo neobjednal pohřbení, byl Váš bývalý manžel pohřben na náklady sociálního odboru Magistrátu města Olomouc. Dotazem u krematoria v Olomouci jsem zjistil, že zpopelnění proběhlo dne 1. 10. 2008. Zpopelněné ostatky Vašeho bývalého manžela byly předány Správě hřbitovů k uložení do společného hrobu. Spojte se prosím s touto správou Tel. 585413703 a projednejte s nimi jaká je jiná možnost naložení s urnou. Pokud budete chtít uložit Vašeho manžela jiným způsobem, tak budete muset kontaktovat sociální odbor a předpokládám, že budete muset uhradit náklady pohřbu. Vše je ale potřeba projednat. Přeji Vám úspěšné jednání.

Julius Mlčoch , 26.11.2008

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Malé Hradisko

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Smuteční síň Hranice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hranice


Obřadní síň -kostel husitské církve - Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Obřadní síň Rozstání

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Obřadní síň na Městském hřbitově v Prostějově

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference