Poradna: Muj dotaz je nasledujici.V nedeli byla moje Maminka

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobry den.. Muj dotaz je nasledujici.V nedeli byla moje Maminka nalezena doma mrtva a byla privolana policije.Ta po ohledani volala jeste lekare a pohrebni sluzbu.Pracovnici teto firmy si neodpustily dosti hrube poznamky pri samotnem nakladani tela a prihlizejici policiste mi na me ohrazeni odpovedeli podobne a vykazali mne z bytu kde matka bydlela.Firma ktera telo odvazela se jmenuje \"Genesis\".Prakticky jsem do teto chvile nenasel nejake tel.cislo na tuto sluzbu a samotny fakt ze misto do Mostu byla prevezena az do Usti nad Labem mi klade otazku jak se toto posuzuje .Myslim ze soudni patologie je take v Moste a myslim ze se tak trochu jednalo o pretahavani prace... Jsou pro tyto fakta zodpoveditelne otazky? Dekuji

Louny , Louny , 02.11.2006
Odpověď

Jsou ale velice těžko, pokud nejsou známy podrobnosti. Za prvé, ohledání zemřelého provádí vždy lékař a ten rozhodne zda bude provedena pitva pro zjištění přesné příčiny smrti, nebo ne. Pokud lékař zjistí, že smrt mohla být zaviněna třetí osobou, oznámí to Policii a ta musí nařídit soudní pitvu na patologii soudního lékařství. O tom která patologie pitvu provede rozhodne lékař a nařídí převoz zemřelého. Z tohoto důvodu mohlo dojít k převozu do Ústí nad Labem. V každé případě by Vás měla Policie nebo lékař informovat, kde se nachází Vaše maminka. Je totiž nutné zajistit všechny záležitosti ohledně pohřbu Vaší maminky. Pokud se tak nestalo kontaktujte Obvodní oddělení Policie ČR a požadujte informaci, kdo maminku odvezl a kde se nachází. K chování pracovníků pohřební služby a přítomných příslušníků Policie nutno dodat, že nepostupovali dle etických pravidel a jejich práce byla špatná.

Julius Mlčoch , 02.11.2006

Firmy z tohoto regionu:

Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference