Poradna: nemohu získat po své zemřelé sestře žádnou dokumentaci

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, před 2,5 rokem mi náhle zemřela sestra v nemocničním zařízení.Já bydlím jinde, ale sestru jsem velmi často navštěvovala, byly jsme báječné kamarádky. Abych zjistila co se vůbec stalo, jsem požádala písemně a doporučeně dopisem toto zařízení, aby mi podali bližší informaci, že jsem její sestra. Bylo mi sděleno, že o zprávu o zesnulé musí požádat pouze manžel. Ten ale na to nervy nemá a nechce nic zjišťovat a řešit.Vím, že byla nařízena pitva a moje maminka vyřizovala pohřeb. Co bylo příčinou úmrtí mojí sestry ale neví,už má 83 let, třeba si nepamatuje. Jak se tedy já, jako zesnulé sestra vlastně dovím, co bylo příčinou úmrtí?děkuji

Chrudim , Chrudim , 02.05.2013
Odpověď

Příčina smrti je součástí zdravotnické dokumentace a Vaší mamince asi nebyla sdělena. Tuto informaci Vám poskytne ošetřující lékař zesnulé.

Julius Mlčoch , 03.05.2013

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference