Poradna: Nevím kam se mám obrátit s dotazem a předem velmi

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den. Nevím kam se mám obrátit s dotazem a předem velmi děkuji za každou odpověď. Můj dědeček měl 4.7.07 pohřeb a do dnes nemáme hotový hrob,velmi by mne zajímalo jakou má pohřební služba stanovenou dobu ..do které by měl být předán kompletně zhotovený hrob. Babička vybrala kámen na zakázku,ten byl ve stanoveném termínu dodáni a již je druhým měsícem na hřbitově,kde stále jen slibují a prodlužují termín dohotovení...Zdá se mi že čtyři měsíce jsou velmi dlouhá doba ...ceny služeb jsou dost vysoké a tak bych očekávala i vstřícnost a kvalitu služby . Ještě jednou děkuji.

, 29.10.2007
Odpověď

Vážená paní, doufám, že máte s pohřební službou řádnou smlouvu ve které je stanoven termín, do kdy Vám Vaši zakázku splní. V zákoně o pohřebnictví žádná lhůta do které by měl být předán kompletně zhotovený hrob není. Nevím kdo Vám hrob zhotovuje, ale je to práce kamenického charakteru, která se vykonává se souhlasem provozovatele pohřebiště a na tuto činnost měla být mezi Vámi a zhotovitelem uzavřena smlouva o provedení díla se stanovenými termíny a pochopitelně i sankcemi za nedodržení termínu. Pokud taková smlouva existuje obraťte se na právníka a požadujte na dodavateli penále. Pokud smlouvu nemáte tak musíte být ráznější na toho kdo Vám tuto práci slíbil. Sama jste si asi udělala obrázek o jeho kvalitě. Své zkušenosti si Však nenechte pro sebe a upozorněte na ně přátele a známé aby se takovýmto podnikatelům vyhýbali.

Julius Mlčoch , 30.10.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference