Poradna: Obracím se na Vás s dotazem mého tchána, který je členem

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem mého tchána, který je členem Společnosti přátel žehu od 1.2.1975, č. členského průkazu 0011202 a dodatku ze dne 22.2.1980, zda v případě smrti jsou z tohoto pojištění veškeré náklady s tímto spojené uhrazeny. Děkuji předem za odpověď.

Zašová, okr. Vsetín , 14.05.2009
Odpověď

Společnost přátel žehu má dva druhy členství a podle toho je na náklady pohřbu přispíváno. Obraťte se prosím na sekretariát Společnosti, oni Vám jistě přesně řeknou jak poslední věci Vašeho tchána zařídit.

Julius Mlčoch , 01.06.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference