Poradna: Obřad pro nejbližší bez urny/rakve

Sekce: Ostatní

Otázka:

Hezký večer, rodina se rozhodla, že nechce vykonat poslední rozloučení s babičkou. Ale maminka se se svou maminkou zkrátka potřebuje oficiálně rozloučit. Dá se zajistit skromný velmi komorní obřad bez rakve/urny? Jak v tomto ohledu postupovat? Moc děkuji!

, Sokolov , 14.03.2022
Odpověď

Dobrý den. Prosím o informaci kdo objednává pohřbení, jestli vaše
maminka pro svou matku, je jen na jejím osobním rozhodnutí, že se
s maminkou osobně rozloučí bez ostatní rodiny. Vše si musí
domluvit na pohřební službě. Osobní rozloučení je běžným
standardem při pohřbu bez smutečního obřadu. V případě problémů
napište. Jaroslav Mangl-předseda Asociace

Jaroslav Mangl+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference