Poradna: Otec byl řádným členem Spolku přátel žehu. V roce 1992

Sekce: Ostatní

Otázka:

Otec byl řádným členem Spolku přátel žehu. V roce 1992 si zaplatil částkou 2 500,- Kčs řádné členství s nárokem na zajištění pohřbu žehem bez obřadu a s rozptylem. Na své členství byl velmi hrdý, že nemusí mít jeho děti starosti s pohřbem. Nyní zemřel, dle informace SPŽ původně zaplacená částka nedostačuje. Má SPŽ právo na doplacení pohřbu a v jaké výši? Nechci, aby byl otec po smrti něco dlužen, ale nechci také porušit jeho příkaz, že se nemusím o nic starat, že vše zařídil. Poraďte, prosím.

Brno , Brno-město , 19.06.2008
Odpověď

Členství v Společnosti přátel žehu a podmínky obstarání pohřbu jsou uvedeny na Tomto portále v samostatném článku od pana Mgr. Stanislava Motyčky, tajemníka SPŽ. Pokud v tomto článku nenajdete odpověď na Vaší otázku, obraťte se přímo na sekretariát SPŽ, spojení je uvedeno v citovaném článku.

Julius Mlčoch , 27.06.2008

Firmy z tohoto regionu:

Malá obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Obřadní síň - Rajhrad

Sekce: Obřadní síně, Město: Rajhrad


Velká obřadní síň Ústředního hřbitova města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Velká obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Restaurace Napoleon

Sekce: Smuteční hostina, Město: Brno
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference