Poradna: Pane Mlčoch jsem majitelem pohřební služby a byla u

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, pane Mlčoch jsem majitelem pohřební služby a byla u me paní že si chce předplatit pohřeb aby se o to už nikdo nemusel do budoucna starat nevíte jaký je postup při takové situaci ? děkuji za radu.

Litoměřice 602472992 , Litoměřice , 04.09.2009
Odpověď

V současné době je to velice obtížně zajistitelné ze strany pohřební služby. Pokud by uzavřela objednávku, není jistota, že se o úmrtí dozví a vypraví pohřeb dle objednávky. Také účetně je to problém, protože by přijatá částka musela být vedena jako výnosy příštích období. Podle informací které mám bude v nejbližší době Česká pojišťovna dávat do nabídky pojištění pohřebních výloh. Pak by byl tento problém vyřešen. Ať zatím ještě paní počká, zda se opravdu podaří toto pojištění realizovat. Snad bude do konce roku jasno.

Julius Mlčoch , 06.10.2009

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference