Poradna: Pohřeb nadměrných zemřelých

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, můžete mi prosím odpovědět na můj zvláštní dotaz, jak se provádí převoz a kremace osob, kteří váží např. 150, 200 a více kg? Nějak si nedokážu představit, že se vejdou najednou do kremační pece, a že je někdo uzvedne. Děkuji

xxx , 12.06.2012
Odpověď

Váha zemřelého je samozřejmě problém při manipulaci. Pohřbívali jsme však již těžší zemřelé. Do kremačního zařízení se vejdou je na to stavěno a s manipulací si pohřební služba musí poradit.

Julius Mlčoch , 15.06.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference