Poradna: Pravidla rozptylové loučky

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, chtěli bychom zřídit na hřbitově rozptylovou loučku se společným pomníkem. Jaké jsou prosím pravidla pro tuto rozptylovou loučku? Děkuji

N.Jičín , 24.06.2013
Odpověď

Základní informace pro budování rozptylových louček a vlastní provádění rozptylu zpracoval již v roce 1999 pan Jan Hrdlička. Publikace byla vydána Sdružením pohřebnictví v ČR. nevím, zda ji ještě na sekretariátu mají, ale zkuste se zeptat na e-mail adrese info.pohrebnictvi@gmail.com nebo přímo u autora pana Hrdličky na „znalecvpohrebnictvi@seznam.cz“.

Julius Mlčoch , 28.06.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference