Poradna: Před 2 týdny mi zemřel tatínek v nemocnici. Tam mi

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, před 2 týdny mi zemřel tatínek v nemocnici. Tam mi oznámili, že ho odvezli na pitvu břicha, jelikož si poslední den stěžoval na bolesti břicha. Příčínou úmrtí však bylo selhání srdce. Před obřadem jsme však zjistili, že mu byla dělána i pitva lebky. Nikdo nás o tom neinformoval a nechápu, z jakého důvodu tato pitva byla udělána. Při pohřbu mu ještě tekla krev!!!! Chtěla bych vědět, zda je tento postup normální a oprávněný. Při všech těchto strastech to byl další a myslím, že zbytečný šok pro všechny nejbližší, kteří se s ním přišli osobně rozloučit. Děkuji.

Frýdek , Frýdek-Místek , 05.10.2009
Odpověď

Bohužel na tento dotaz se těžko odpovídá, protože neznám příčinu smrti. Možná bylo třeba při pitvě zjistit i stav mozku, proto byla otevřena lebka. Odpověď by Vám měl dát ošetřující lékař, který dostal pitevní protokol. Tyto informace mohou být poskytnuty jen nejbližším příbuzným.

Julius Mlčoch , 18.10.2009

Firmy z tohoto regionu:

kostel Nejsvětější Trojice Nový Jičín

Sekce: Obřadní síně, Město: Nový Jičín


Smuteční síň Nový Jičín

Sekce: Obřadní síně, Město: Nový Jičín


Smuteční síň Příbor

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbor


Evangelický kostel v Suchdole nad Odrou

Sekce: Obřadní síně, Město: Suchdole nad Odrou


Kostel sv. Kateřiny - Trnávka

Sekce: Obřadní síně, Město: Trnávka


kostel sv.Jiří v Mořkově

Sekce: Obřadní síně, Město: Mořkov


Obřadní síň Ostrava - Vítkovice

Sekce: Obřadní síně, Město: Ostrava-Vítkovice


smuteční síň Kopřivnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Kopřivnice


Evangelický kostel Hodslavice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hodslavice


kostel Životice u Nového Jičína

Sekce: Obřadní síně, Město: Životice
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference