Poradna: Pred trimi mesici mi zemrel deda pro nas zvlastni smrti.Rano

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobry den,pred trimi mesici mi zemrel deda pro nas zvlastni smrti.Rano mel natelky kotnik tak jsme ho chteli odvezt do nemocnice,udelalo se mu vsak nevolno,zavolali jsme sanitku ktera ho odvezla.Po obede jsme volali do nemocnice jestli mu muzeme privezt nejake veci.Rekli nam ze v nemocnici uz nelezi a ze nam nemohou nic vic zdelit.Vecer jsem tam jeli a chteli vedet co se deje rekli nam v prvni verzi ze zemrel pri prevozu(verzi bylo vic)a pak jeste dalsi tri verze.Je mozne aby nas nemocnice hned neinformovala o smrt.

Jizni Morava , 04.02.2008
Odpověď

Postup zdravotnického zařízení je trochu zvláštní. Možná opravdu přivezla záchranka Vašeho dědečka již zemřelého a nemocnice neměla kontakt koho informovat. Pokud jste přesvědčeni, že nemocnice pochybila obraťte se na Občanské sdružení na ochranu pacientů, Podskalská 24, 120 00 Praha 2 tel. 224921617. Jistě Vám poradí jak postupovat.

Julius Mlčoch , 08.02.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference