Poradna: Prosím pokud to půjde o pomoc.Můj otec měl pohřeb mezi

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den,prosím pokud to půjde o pomoc.Můj otec měl pohřeb mezi 28.9.1984 až 5.10.1984 v krematotiu v Nymburce.Protože nevím,kde je pochován,chtěl jsem vědět zda-li si urnu někdo vyzvedl a kdy.Nebyli mně však schopni cokoliv říci,přestože jsem syn.Má krematorium tyto záznamy uloženy a může mně to sdělit?Nevím jak jinak postupovat.Děkuji za odpověď.

Pardubice , Pardubice , 06.11.2008
Odpověď

Krematorium má evidenci o všech provedených kremacích od svého vzniku. Nevím ale, zda si v Nymburce vedou také evidenci, kdo urnu vyzvedl a kam ji uložil. To již zákon ani předchozí vyhláška nenařizovala. Toto krematorium bylo po roce 1989 pronajato, a tak není jisté jaké záznamy byly novému provozovateli předány a zda je tedy vůbec schopen Vám tuto informaci poskytnout. Pokuste se získat nějaké informace z místa jeho posledního bydliště a nebo od provozovatelů pohřebišť v Nymburce a okolí. Bude to náročné, ale jinou cestu k získání této informace nevidím.

Julius Mlčoch , 15.11.2008

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference