Poradna: Prosím Vás chtěla jsem se zeptat. Moje maminka zemřela

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den ,prosím Vás chtěla jsem se zeptat. Moje maminka zemřela je spálená a má urnový hrob v Karviné.Protože my zemřel tatínek a jeho poslední přání bylo u mojí maminky v urnovém hrobu bít. Součastná manželka ho pochovala v Českém Těšíně a já jako dcera bych chtěla vyhovět.Chtěla bych aby byli spolem co mám proto udělat aby byli společně v urnovém hrobu. Předem děkuji za Vaší odpověd.

Orlová , Orlová , 28.04.2008
Odpověď

Vyřešit tento problém můžete jen dohodou s poslední manželkou Vašeho tatínka, která, jak tuším, byla objednatelkou pohřbení. Ona proto převzala urnu se zpopelněnými ostatky a také jí přísluší určit jak a kde bude urna uložena. Pokud se nedohodnete, pak může tuto záležitost vyřešit jedině občanský soud. Bylo by nutno však doložit, že to bylo přání Vašeho otce a to nebylo ze strany jeho poslední manželky splněno. Pokud by jste chtěla jít do sporu, pak Vám vřele doporučuji, použít služeb advokáta, který nejlépe posoudí, zda je naděje na úspěch u soudu. Raději Vám však přeji úspěsné jednání mimo soud.

Julius Mlčoch , 01.05.2008

Firmy z tohoto regionu:

Kostel sv. Kateřiny - Trnávka

Sekce: Obřadní síně, Město: Trnávka


Obřadní síň Ostrava - Vítkovice

Sekce: Obřadní síně, Město: Ostrava-Vítkovice


Evangelický kostel Hodslavice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hodslavice


Smuteční síň Nový Jičín

Sekce: Obřadní síně, Město: Nový Jičín


kostel sv.Jiří v Mořkově

Sekce: Obřadní síně, Město: Mořkov


Evangelický kostel v Suchdole nad Odrou

Sekce: Obřadní síně, Město: Suchdole nad Odrou


smuteční síň Kopřivnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Kopřivnice


Malá obřadní síň Slezská Ostrava

Sekce: Obřadní síně, Město: Slezská Ostrava


kostel Nejsvětější Trojice Nový Jičín

Sekce: Obřadní síně, Město: Nový Jičín


Smuteční síň Příbor

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbor
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference