Poradna: Prosím Vás, jak se stanoví úřední a tržní cena urnového

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den. Prosím Vás, jak se stanoví úřední a tržní cena urnového hrobu ? Děkuji za odpověď. S pozdravem Jaroslav Kuba

, 17.11.2008
Odpověď

Úřední cena hrobového příslušenství je stanovována znalcem v oboru staveb a nemovitostí. Tržní cena je odvislá od nabídky a poptávky. Záleží tedy na tom o který hřbitov se jedná a na umístění hrobového místa na tomto pohřebišti. Pokud bude o toto hrobové místo zájem a spolu s tím i zájem o hrobové příslušenství, může být cena vyšší než je cena úřední.

Julius Mlčoch , 23.11.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.