Poradna: Prosím vás naléhavě o radu kde si můžu stěžovat na

Sekce: Ostatní

Otázka:

dobrý den prosím vás naléhavě o radu kde si můžu stěžovat na pohřební službu v ČESKÉ LÍPĚ sídlící na místním hřbitově jsou to soukromníci.Před dvěma dny jsme si byly pro tatínkovu urnu která se někde ztratila na 8dní kde nám jí p.ůstav zapíral a když jsme chtěli vysvětlení majitelka nás napadala se slovy vemte si TO -urnu a vydadněte a táhněte maminku 60let rvala za bundu cloumala a řvala at si to sebere a vypadne nepodepsaly jsmr žádný papír o převzetí a nedali ani op.průkaz navíc jsme zjistili že je urna poškozená vrchu celá poškrábaná a pootevřená prosím o radu kam se orátit a stěžovat si musí nad nimi být nějaká správa kam se obrátit v takových případech je to hienismus když vám hodí urnu a řeknou vypadněte napadají slovně i fyzicky navíc ta psychická rána to je trauma na celý život na tak posvátném místě maminka se s toho zhroutila a všichni byly v šoku jak ohavně se tam chovali bez ůcty zesnulým i pozůstalým děkuji mnohokrát za pomoc a radu kam se mohu obrátit.S pozdravem T.

, 24.01.2009
Odpověď

Chování pracovnice pohřební služby se nejen neslučuje se slušným chováním mezi občany, ale zásadně odporuje i zásadám jak se chová pracovník pohřební služby. Stížnost na chování a postup pohřební služby můžete podat na živnostenském úřadu na kterém byla pohřební službě vydána koncesní listina k provozování pohřební služby a to je předpokládám v České Lípě. K ceně za pohřeb se bohužel nemohu vyjádřit, protože ceny za pohřby jsou v různých regionech rozdílné a odvíjí se od řady faktorů, které do poskytovaných pohřebních služeb vstupují. Pokud jsou někde uváděny ceny, jedná se vždy o odhad cen průměrných a nelze je paušalizovat. Pokud jde o poškozenou urnu obraťte se na krematorium , které provedlo kremaci. Tam také snad zjistíte víc o osudu urny a snad Vám pomohou problém s urnou vyřešit. Přeji Vám aby všechna další jednání, které budete mít vv pohřebnictví již byla na úrovni a překryla negativní a hrůzný zážitek z minula.

Julius Mlčoch , 15.02.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference