Poradna: Ráda bych se chtěla zeptat jestli jde u nás zajistit

Sekce: Ostatní

Otázka:

Ráda bych se chtěla zeptat jestli jde u nás zajistit pohřeb dopředu,popřípadě pokud nemám děti ani příbuzné, na koho se mám kontaktovat a co je k tomu potřeba? Jednalo by se o uložení ostatků do země.

, 13.07.2009
Odpověď

V současné době je uváděn na trh produkt České pojišťovny pod názvem "Pieta", který umožňuje uzavřít pojištění pohřebních výloh. Bohužel Vám v tuto chvíli nemohu dát podrobnější informace protože je neznám. Vyškolení pracovníků pro uzavírání smluv zajišťuje ZFP akademie Břeclav. Jak budeme mít více informací určitě budou zveřejněny na tomto webu.

Julius Mlčoch , 15.07.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference