Poradna: Ráda bych se Vás zeptala na značení hrobů. Jakými štítky

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na značení hrobů. Jakými štítky je vhodné hroby označit, zda plastovými či hliníkovými a jestli nemáte kontakt na firmu, která by tyto štítky dělala. Děkuji za odpověď

, 08.04.2008
Odpověď

Z dotazu předpokládám, že jste pracovnice provozovatele pohřebiště. Na tuto problematiku jsem se dotázal dlouholetého pracovníka Správy brněnských pohřebišť a soudního znalce v oboru pohřebnictví pana Jana Hrdličky a od něj jsem získal spojení na jejich výrobce "čísláků" k označování hrobů. Používají plastové a vyrábí jim je "Energ spol. s. r. o., Bayerova 810/14 602 00 Brno -Veveří. Doporučuje spojit se s tímto výrobcem a projednat podrobnosti dodávky.

Julius Mlčoch , 16.04.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference