Poradna: Slyšela jsem,že se instalují pod kámen regálky na urny.

Sekce: Ostatní

Otázka:

Slyšela jsem,že se instalují pod kámen regálky na urny. Jedná se o normální hrob, kde je nahoře kámen. Je možné někde takovou práci objednat?

, 23.11.2008
Odpověď

Úprava hrobu pro uložení uren se provádí různými způsoby. Obraťte se na provozovatele pohřebiště, což je většinou obecní úřad a nebo ten komu jste platila nájem za hrobové místo a oni Vám jistě poradí. Buď tuto úpravu pro Vás zajistí provedou sami, nebo Vám doporučí většinou kamenickou firmu, která na hřbitově tyto úpravy provádí.

Julius Mlčoch , 26.11.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.