Poradna: Spáchalo se na Martínkovi už tolik křivd po nemocnicích

Sekce: Ostatní

Otázka:

Spáchalo se na Martínkovi už tolik křivd po nemocnicích jednou ho zranili na hlavě podruhé mu zlomili nožičku,jednou ho nechali saturačně klesnout na 50 protože ho nezapojili na alarm a jeden pan doktor si udělal svoje rozhodnutí bez mého souhlasu a v noci ho odpojoval přičemž mu způsobil ten velký saturační pokles to vše jsme s Martínkem dokázali zkousnout.Ale nyní se stala tragedie kterou snad nepřežiju.Martínek potřeboval upravit svůj domácí dýchač a kyslík zavolali jsme zachranku v sanitce jsme dýchali ambuvakem a dali jsme mu kyslík byl komunikativní mluvil a vše bylo upraveno akce 120 to tak míval a saturace byla 98 pak jsme se dostali na internu kde ho zapojili na jejich dýchač Martin říkal že to nejde že chce svůj a at ja dýcham lepší tim ambuvakem poté ho uspali a vše se zhoršilo akce byla najednou 168 pote ho dali na aro a už ho neprobudili chodila jsem tam !!!večer mně posílali domů pořád byli hodnoty stejné.17.9.mně opět poslali domů s tím že když se bude něco dít tak že mně zavolají.Také mi zavolal ten doktor že mam přijíd ale zavolal mi až jak Martínek umřel odpojili mi ho zavolal až po 40 minutách co skonal,odpojili ho mněl mi zavolat dříve jak se něco dělo chtěla jsemsi ho držet za ruku a tisknout si ho k sobě a šeptat mu do ouška .Za ty boje co jsme vybojovali a celí rok strávený v nemocici tehdy jak jsme čekali na dýchač si myslím že jsme si to zasloužily on mi tu šanci vzal a už to nejde vrátit jak může být někdo tak zvrácený slíbit že zavolá kdyby se něco dělo a pak zavolat až o 40 minut po jeho skonu.Je to jisté odpojil ho, tak proto nevolal pro mně a ani nam nepovolil zůstat je vrah a vrahem už zůstane.Ale jak já mám stím žít když se Martíinečkovi a mně stala taková křivda která se už nikdy nezahojí vzal nám možnost se spolu dustojně rozloučit už nikdy nenaleznu klid pro mně je ten doktor vrah a já musím něco dělat abych ho pomstila.Doktor vrah mi vzal celí můj život a rozloučení.....Musím něco dělat jsou přece etické kodexy a práva!!!!!!!!!Řekl že selhalo srdíčko ale dozvěděla jsem se že nařídil pak pitvu která byla rychle udělána,cítím že pochybyli a chtěli zamést stopy ja bych nařídila soudní a v jiné neangažované nemocnici ale už je pozdě využil mé bolesti .mněla bych tuto možnost?

Karviná , Karviná , 09.10.2008
Odpověď

Obecně mohu říci, že v případě pochybností o příčinách smrti se pitva nařizuje. Váš problém si žádá individuální přístup a dle mého názoru toto není možno řešit na základě několika dílčích informací a na dálku. Pokud máte podezření, že došlo ke spáchání trestného činu, doporučuji Vám navštívit advokáta a předložit mu veškeré podklady, které máte k dispozici.

Jiří Hora , 01.03.2009

Firmy z tohoto regionu:

Smuteční síň Nový Jičín

Sekce: Obřadní síně, Město: Nový Jičín


Smuteční síň Příbor

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbor


Evangelický kostel Hodslavice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hodslavice


Evangelický kostel v Suchdole nad Odrou

Sekce: Obřadní síně, Město: Suchdole nad Odrou


kostel sv.Jiří v Mořkově

Sekce: Obřadní síně, Město: Mořkov


kostel Nejsvětější Trojice Nový Jičín

Sekce: Obřadní síně, Město: Nový Jičín


smuteční síň Kopřivnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Kopřivnice


Kostel sv. Kateřiny - Trnávka

Sekce: Obřadní síně, Město: Trnávka


kostel Životice u Nového Jičína

Sekce: Obřadní síně, Město: Životice


Malá obřadní síň Slezská Ostrava

Sekce: Obřadní síně, Město: Slezská Ostrava
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference