Poradna: Stavební odbor města uvádí výraz ochranné pásmo hřbitova.

Sekce: Ostatní

Otázka:

Stavební odbor města uvádí výraz ochranné pásmo hřbitova. Zajímalo by mě, zda něco takového skutečně existuje a jaká jsou v tomto území omezení. Může toto pásmo být vymezeno vyhláškou města, hygiena toto vymezení nemá. Děkuji za Vaši odpověď.

Klatovy , Klatovy , 10.10.2007
Odpověď

O ochranném pásmu kolem pohřebiště pojednává §17 zákona č. 256/2001 Sb. v platném znění. O tom co se v ochranném pásmu může nebo nemůže rozhoduje stavební úřad. Odst. 3 §17 pak stanovuje, že vlastník pozemku v ochranném pásmu má nárok na náhradu za prokázané omezení užívání pozemku.

Julius Mlčoch , 11.10.2007

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference