Poradna: testy dna

Sekce: Ostatní

Otázka:

dobrý večer,30.července našli tělo mého synovce,museli odebrat vzorky jeho matky a otce na dna na 100 procentní určení jeho totožnosti,dodnes se nám nikdo neozval,jak tyto testy mohou dlouho trvat,než ho budeme moci pohřbít,děkuji.

hermanuv mestec , Heřmanův Městec , 14.09.2012
Odpověď

Zjištění DNA provádí specializované pracoviště. O informaci, v jakém stavu toto zjišťování je se obraťte na Policii ČR a dotyčného vyšetřovatele. Nám nikdo žádné informace k tomuto případu nepodá.

Julius Mlčoch , 18.09.2012

Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference