Poradna: Urny

Sekce: Ostatní

Otázka:

U náhrobku máme okénko na uložení uren,ale není dostatečně prostorné,proto mám dotaz,zda neexistuje něco jako dvojurna?Nejde o šetření,jen o prostor! Moji rodiče se velmi, až do poslední chvíle milovali a nepokládala bych za neuctivost,kdyby mohli spočinout v jedné společné urně.

Litoměřice , Litoměřice , 19.09.2013
Odpověď

Urna má jednotný tvar na který jsou vyráběny i ozdobné obaly na urnu. Nikdo běžně nějakou dvojurnu nevyrábí. Pokud by jste chtěla uložit popel společně do jiné nádoby než je úřední urna, šlo by o zakázkovou zdobenou urnu, kterou by musel některý výrobce tohoto zboží vyrobit. Doporučuji prohlédnout webové stránky některých výrobců a potom se s nimi kontaktovat. Jistě by Vám vyšli vstříc. Rovněž informujte  provozovatele pohřebiště o Vašem záměru a dohodněte s ním možnosti. Hezké skleněné urny vyrábí firma Noamy (www.noamy.eu) , jistě by našli řešení.

Julius Mlčoch , 01.10.2013

Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference