Poradna: V roce 1975 14.11. se ve vazební věznici v Praze oběsil

Sekce: Ostatní

Otázka:

V roce 1975 14.11. se ve vazební věznici v Praze oběsil můj otec Václav Novák. Pocházel z Ústí nad Labem i jeho rodiče tak nevím kde hledat jeho hrob a nebo na koho se obrátit. Děkuji za odpověď.

okr. Klatovy , 30.01.2008
Odpověď

Bohužel nemohu Vám dát vyčerpávající odpověď na Váš dotaz. Pokud došlo k úmrtí ve věznici, bude vše zaevidováno na Ministerstvu spravedlnosti. Vězeňská služba vyřídila zpopelnění a buď si urnu uschovala nebo ji předala rodině. O tom by měli existovat záznamy u MS nebo správy věznice. Pokuste se zjistit tam co se stalo s urnou.

Julius Mlčoch , 04.02.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference