Poradna: V září nám zemřel tatínek. Pracoval na stavbě a zřítila

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, v září nám zemřel tatínek. Pracoval na stavbě a zřítila se něj zeď. Jelikož se jednalo o pracovní úraz, vše převzala do vyšetřování policie a úřad bezpečnosti práce. Přesto, že se vše přihodilo již před měsícem, nám stále nikdo nedal oficiální zprávu o tom, co se přihodilo. Dodnes jsme neobdrželi ani jeho osobní věci. Prosím vás o radu, kam se máme obrátit a jakou dobu mají úřady nebo snad zaměstnavatel na to, aby nám zaslaly osobní věci a vyšetřovací zprávy? Děkuji za odpověď

Teplice , Teplice , 30.10.2006
Odpověď

Nejsem si dost dobře jist, zda je někde stanovena nějaká lhůta pro předání osobních věcí zemřelého zaměstnance. Doporučuji se spojit se zaměstnavatelem a požádat o vydání osobních věcí tatínka. Pokud se jedná o vyšetření pracovního úrazu je na Policii ČR určitě určen vyšetřovatel, který bude o příčinách úrazu a o celém postupu vyšetřování informován. Obraťte se na Policii ČR a žádejte informace. Pochybuji velice, že bez Vaší iniciativy budou Vám jakékoliv informace automaticky zasílány.

Julius Mlčoch , 30.10.2006

Firmy z tohoto regionu:

Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference