Poradna: zemřel mi v létě otec. Jeho tělo bylo nalezeno v bytě

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, zemřel mi v létě otec. Jeho tělo bylo nalezeno v bytě cca po 3 týdnech. Hygienická situace v bytě (jinak kompletně nově zrekonstruovaný byt) nebyla dobrá. Vše se již dalo do pořádku, byt byl odborně dezinfikován, v postižených pokojích byly udělány nové podlahy a omítky, došlo k odstranění veškerého dřevěného nábytku z bytu. V bytě však stále zůstává určitý zápach (byť již ne tak silný jako dříve, avšak stále znatelný). Prosím o radu, zda neexistuje nějaký přípravek, který by odstranil zápach z bytu (zejména ze stěn, dveří, apod.). Obáváme se, aby nebylo nutné odstraňovat i ostatní omítky a podlahy v nepostižených pokojích, což je velmi nákladné a není zaručeno, že to pomůže. Případně Vás prosím o kontakt na nějakou specializovanou firmu, která by nám pomohla. Děkuji. Jílek

Brno , Brno-město , 28.02.2008
Odpověď

Odstranění pachů je dlouhodobější záležitost. Po všech opatřeních, které jste udělali si myslím by mělo stačit intenzivní větrání. Nicméně Vám doporučím obraťte se na firmu A.L.P. ekology.r.o paní Šimůnkovou Bohumilu tel: 603 502 235. Tato firma se specializuje na likvidaci pachů. S paní Šimůnkovou jsem Vaši situaci konzultoval a oni by snad našli řešení.

Julius Mlčoch , 06.03.2008

Firmy z tohoto regionu:

Velká obřadní síň Ústředního hřbitova města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Pohřební a hřbitovní služby města Brna a.s.

Sekce: Pohřební služba, Město: Brno-Černá Pole


Velká obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Pohřební služba Sobek&Filipovič

Sekce: Pohřební služba, Město: Kyjov


Malá obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Obřadní síň - Rajhrad

Sekce: Obřadní síně, Město: Rajhrad


Pohřební služba Skalník s.r.o., Tišnov

Sekce: Pohřební služba, Město: Tišnov


Pohřební služba Hustopeče - Leoš Janči

Sekce: Pohřební služba, Město: Hustopeče


Restaurace Napoleon

Sekce: Smuteční hostina, Město: Brno
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference