Poradna: Bylo mi zděleno policii že našli mrtvého bratra na

Sekce: Pitva

Otázka:

Bylo mi zděleno policii že našli mrtvého bratra na cestě vedle kola.Byl převezen na pitvu do Ost.Poruby.Pitevní zprávu ale nedostanu.Dostane pohřebníslužba,a policie Č,R, Co si otom mám myslet.Po prvé když jsem přišel pro věci na pol.bylo mi zděleno že opčanka je na pitvě stělem,na patologii ji neměli.Opčanka přitom byla na policii.Podle čeho ví že to bylo tělo mého bratra.Když neproběhla ndefikace těla.,A žádne fotky ani dokumentaci jsem neviděl ba anito kolo co leželo vedle něho . Klidně na patologii mohl byd někdo jiný abratra mohl přejet ožralý polic.nebo někdo jiný bohatý . U člověka co nic nemá abYdlí v holobitě se to nepozná,

Orlová , Orlová , 06.10.2009
Odpověď

Pitevní protokol je součástí zdravotnické dokumentace. Pohřební služba jej v žádném případě nedostane. Ta dostane jen List o prohlídce mrtvého a není li ze strany státního zastupitelství námitek, tak i povolení k pohřbení. Na Listu o prohlídce mrtvého není již uvedena příčina smrti. Občanský průkaz si ponechá policie a vrací jej orgánu, který jej vydal. Všechny ostatní informace Vám jistě podá vyšetřovatel Policie ČR, který nehodu šetří.

Julius Mlčoch , 18.10.2009

Firmy z tohoto regionu:

kostel Nejsvětější Trojice Nový Jičín

Sekce: Obřadní síně, Město: Nový Jičín


kostel sv.Jiří v Mořkově

Sekce: Obřadní síně, Město: Mořkov


smuteční síň Kopřivnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Kopřivnice


Evangelický kostel Hodslavice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hodslavice


Evangelický kostel v Suchdole nad Odrou

Sekce: Obřadní síně, Město: Suchdole nad Odrou


Smuteční síň Příbor

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbor


Obřadní síň Ostrava - Vítkovice

Sekce: Obřadní síně, Město: Ostrava-Vítkovice


Smuteční síň Nový Jičín

Sekce: Obřadní síně, Město: Nový Jičín


Kostel sv. Kateřiny - Trnávka

Sekce: Obřadní síně, Město: Trnávka


Malá obřadní síň Slezská Ostrava

Sekce: Obřadní síně, Město: Slezská Ostrava
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference