Poradna: Dobrý večer, prosím o radu. Zemřela nám maminka, která

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý večer, prosím o radu. Zemřela nám maminka, která bydlela sama. Našla jsem ji já-její dcera, ale už jsem nemohla pomoci. Byla přivolána i policie a lékař nařídil pitvu, spíše k určení příčiny úmrtí, než z podezření na zavinění třetí osobou. Na policii se mnou byl sepsán zápis s tím, že výsledek vyšetřování mi bude písemně sdělen. Chtěla bych se zeptat, bude mi v této zprávě sdělen výsledek pitvy? Už jsem si jej tedy neoficiálně zjistila, ale kdo správně sdělí pozůstalým výsledek pitvy? Moc děkuji za váš čas.

, 02.02.2007
Odpověď

Diagnózu, která byla příčinou úmrtí, Vám sdělí na patologii, kde byla maminka pitvána. Protože pitevní protokol je součástí zdravotní dokumentace, nebude Vás o jeho obsahu informovat Policie ČR. Oficiálně, tedy myslím písemně, Vás nebude bohužel informovat nikdo.

Julius Mlčoch , 02.02.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference