Poradna: Náhle mi zemřel bratr (37 let).Byl nalezen doma,lekařka

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den,náhle mi zemřel bratr (37 let).Byl nalezen doma,lekařka nařídila pitvu a byl odvezen do Ostravy.Moc prosím o radu kam přesně se obrátit,abychom zjistili přičinu úmrtí.Řeknou příčinu úmrtí mi nebo pouze rodičům.Předem děkuji za Vaši odpověď.Kateřina Robová

Luboměř p.ODRY , 15.03.2009
Odpověď

Dotazem u pohřební služby v Ostravě, jsem zjistil, že je pro provedení pitevy v tomto regionu určena Fakultní nemocnice v Porubě. Na soudní patologii v této nemocnici by Vám měli sdělit příčinu úmrtí.

Julius Mlčoch , 22.03.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference