Poradna: Provedeni pitvy

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobry den.Pred dvema dny nam zemrela maminka.Byla po nehode 16 let pripoutana na luzko.Tatinek se o ni pocelou dobu vzorne staral.Minuly tyden byla odvezena do nemocnice kde po tydnu zemrela.Neprejeme si aby byla provedena pitva.Mame nejaka prava aby k pitve nedoslo proti nasi vuli?Dekuji za odpoved.J.Rejtharova

Tachov , Tachov , 29.09.2011
Odpověď

Pokud lékař dokáže stanovit příčinu smrti, pak by pitva nemusela proběhnout. Vše záleží na zákonných podmínkách spojených s ohledáním zemřelého. Kontaktujte zdravotnické zařízení a s nimi Vaše přání projednejte.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference