Poradna: Rada

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou o radu. Před 30 ti lety spáchal můj strýc - údajně na otravu kyanidem, došlo k tomu při policejním zákroku, jeho tělo bylo zpopelněno a rodině byl poslán pouze telegram, aby si "ostatky" vyzvedli v Praze (nevím, kde přesně). Případ se stal na kolínském okrese, rodina nebyla přizvána k identifikaci těla, jen dostali zprávu, že je jejich syn mrtvý. Chtěla bych vědět, kde bych se mohla dozvědět více o tom, kde byl zpopelněn či získat nějaký pitevní protokol. Děkuji za odpověď.

Středočeský kraj , 20.03.2013
Odpověď

Pokud znáte měsíc a rok kdy došlo ke zpopelnění, tak se dá dohledat v kremačním deníku kdy bylo provedeno zpopelnění. Pravděpodobně půjde o Strašnické krematorium. S pitevním protokolem to bude asi složitější. Ten by měl být uložen na soudní patologii. Bude však již někde archivován a dostat se k němu bude asi obtížné.

Julius Mlčoch , 22.03.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference