Poradna: Ráda bych se zeptala, zda si někde můžu vyžádat výsledky

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda si někde můžu vyžádat výsledky pitvy mého tatínka, abych věděla, na co zemřel. Obvodní lékař ani záchranná služba nám nic písemně nedali. Byla údajně nařízena soudní pitva, která se prováděla v Olomouci. Na koho se můžu obrátit? Děkuji za odpověď.

Šumperk , Šumperk , 12.01.2011
Odpověď

Pokud byla skutečně nařízena soudní pitva, tak by Vám výsledek mohl sdělit orgán, který pitvu nařídil, tady Policie ČR. myslím však, že byla normální pitva, ale protože došlo k úmrtí mimo zdravotnické zařízení, tak byla provedena na soudní patologii. To je normální postup. Výsledek pitvy, tedy přesněji příčinu smrti Vám pak mohou sdělit na soudní patologii v Olomouci, kde pitvu prováděli. Příčina smrti je součástí zdravotnické dokumentace pacienta, teda zemřelého a spadá pod ochranu osobních údajů. Mohou být sděleny jen přímým potomkům, pokud zemřelý před smrtí toto nezakázal.

Julius Mlčoch , 19.01.2011

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Malé Hradisko

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň na Městském hřbitově v Prostějově

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň -kostel husitské církve - Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Smuteční síň Hranice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hranice


Obřadní síň Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň Rozstání

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference